hurtownia odzieży używanej Usati.pl - LOGO
hurtownia odzieży używanej Usati.pl - LOGO

Indywidualna oferta dla hurtowni z odzieżą używaną

Indywidualna oferta dla hurtowników

Jeżeli jesteś hurtownikiem lub interesuje Cię asortyment na otwarcie własnej hurtowni lub sortowni odzieży używanej to firma Usati.pl zawsze przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę. Wychodzimy z założenia, że hurtownicy muszą swoje zarobić dokładając dodatkową marżę i jednocześnie nie przesadzać z ceną dla klienta ostatecznego. W każdym przypadku, kiedy rozmawiamy o ilościach hurtowych (np. cały TIR niesortu lub 2000-3000kg sortu) jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie bardzo atrakcyjną ofertę nie tylko pod względem jakości towaru, ale również pod względem cen.

Transport gratis

Przygotowując dla Ciebie zamówienie na znaczne ilości towaru nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów związanych transportem. Ceny o którym rozmawiamy przy przygotowywaniu indywidualnej oferty to zawsze ceny ostateczne bez żadnych ukrytych opłat czy dopłat. Towar jedzie bezpośrednio z Włoch na miejsce rozładunku do Polski tam gdzie tego sobie zażyczysz.

Czas realizacji

Firma Usati.pl nie jest typową hurtownią odzieży używanej, a jedynie poważnym importerem, dzięki czemu nasza oferta indywidualna jest skierowana zarówno dla hurtowni jak i dużych sieci sklepów mogących pozwolić sobie na jednorazowe zakupy znaczących ilości towaru. Czas oczekiwania na realizację bardzo dużych zleceń wydłuża się proporcjonalnie do jego wielkości. Sprowadzenie całego TIRa niesortu może trwać nawet miesiąc, a przygotowanie 2000kg najwyższej jakości CREAMu również grubo ponad miesiąc. Jest to spowodowane tym, że zawsze staramy się o jak najlepszy towar dla każdego Klienta, a nie tylko na wyrobienie limitów ze złożonych zamówień.

Duże zamówienie lepszym zamówieniem

Dlaczego warto zamawiać jednorazowo duże ilości?

  • zamówienia duże realizowane są priorytetowo przed zamówieniami małymi
  • otrzymujesz najniższe możliwe ceny, gdyż im większe zamówienie tym niższa cena
  • nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów związanych z transportem
  • towar jedzie bezpośrednio z Włoch prosto do Ciebie

Daj nam znać, a zrobimy wycenę

Jeżeli jesteś zainteresowany bardzo dużymi ilościami towaru, lub wyceną jakiegoś konkretnego zlecenia (np. 7000kg niesortu i 500kg CREAMU) to bardzo prosimy o kontakt. W ciągu 24h otrzymasz wyczerpującą odpowiedź ze szczegółowym wyliczeniem Twojego zamówienia.

Przejdź do działu KONTAKT i skontaktuj się z nami celem wyliczenia najkorzystniejszej oferty na włoską odzież używaną.