hurtownia odzieży używanej Usati.pl - LOGO
hurtownia odzieży używanej Usati.pl - LOGO

Usati - Importer odzieży outlet

Gwarancja zysku

Firma Usati.pl importuje odzież outlet tylko w hurtowych ilościach, jednak dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować bezkonkurencyjne ceny na najnowsze kolekcje najbardziej znanych światowych marek odzieżowych. Ten sposób dystrybucji sprawia, że naszymi klientami są zarówno sklepy outlet, sprzedawcy z Allegro jak i hurtownie z odzieżą outlet, którzy z powodzeniem odsprzedają z zyskiem nasz towar dalej.

Bezpośredni import odzieży

Importujemy bezpośrednio od największych zagranicznych dystrybutorów oryginalne big-bagi tak jak większość hurtowni w Polsce z tą różnicą, że owe big-bagi w bardzo atrakcyjnych cenach mogą u nas zakupić również sklepikarze i handlarze internetowi, którzy nie chcą przepłacać (nawet do 50% więcej) kupując już posegregowane pakiety odzieżowe w hurtowniach na terenie naszego kraju. Taki sposób dystrybucji daje Ci również gwarancję, że nikt w hurtowni nie sprzedaje Tobie kolekcji starszych niż początkowo deklarował.

Gwarancja wysokiej jakości towaru

W przypadku importu odzieży outlet firma Usati.pl występuje niejako w roli pośrednika, który dzięki kontaktom w branży i podpisanym stosownym umowom partnerskim jest w stanie sprowadzać OUTLET najnowszych kolekcji odzieżowych za najniższe pieniądze. Dajemy Tobie gwarancję, że zakupiony u nas OUTLET to kolekcje nie starsze niż rok, pochodzące od zagranicznych dystrybutorów, u których zaopatruje się większość polskich hurtowni.