hurtownia odzieży używanej Usati.pl - LOGO
hurtownia odzieży używanej Usati.pl - LOGO

Dlaczego warto wybrać włoską odzież używaną?

Odzież włoska jako towar konkurencyjny

Uruchamiając swój biznes w branży odzieży używanej nie wystarczy zakupić pierwszego lepszego towaru, otworzyć sklepu i czekać na tłumy Klientów. Jest to proces dużo bardziej złożony. Jednym z elementów poprawnej reklamy jest wyróżnienie się na tle wszechobecnej konkurencji, która zapewne w każdej części naszej miejscowości ma sklep z odzieżą używaną (i na dodatek zapewne z angielską). Bardzo prostym sposobem wyróżnienia się już na starcie jest oferowanie towaru innego niż konkurencja i w tym aspekcie włoska odzież używana sprawdza się doskonale.

Włochy stolicą odzieży używanej

Dlaczego odzież używana z Włoch? Ponieważ Włochy (Mediolan) to światowa stolica mody i każdy o tym wie. To właśnie z Włoch wywodzą się najbardziej znani projektanci, którzy dostarczają swoje kolekcje na cały świat. Włosi lubują się w bardzo dobrych, drogich i markowych ciuchach, dlatego szanse, aby na taki właśnie towar trafić w branży odzieży używanej są największe, gdy handlujemy włoskim towarem. Tylko we włoskiej odzieży używanej prawdopodobieństwo natrafienia na marki takie jak Dolce & Gabbana, Armani, Versace, Prada, Roberto Cavalli, roccobarocco jest naprawdę duże.

Świeżość towaru - sukces

Czy szyld naszego nowo otwartego sklepu z napisem "nowa i używana ekskluzywna odzież z Włoch" nie bije na głowę sąsiedniego sklepu, nad którym od wielu lat straszy szyld "tania odzież angielska"? Jesteśmy zdania, że większość Klientów wybierze jednak sklep z odzieżą włoską, gdyż zdają sobie oni sprawę z niepowtarzalności i wyjątkowości ciuchów z tego kraju.

Second hand z Włoch wyznacznikiem jakości

W ciągu ostatnich Kilku lat powstało wiele nowych sklepów wyspecjalizowanych we włoskiej odzieży używanej, które zdążyły wygrać walkę o klienta z konkurencyjnymi lumpeksami. Przetrwać mogą tylko najwięksi lub najbardziej atrakcyjni dla klientów detalicznych. SECOND HAND sprzedający włoską odzież to prawdopodobnie jedna droga, aby walczyć z największymi konkurentami i zacząć zarabiać w branży odzieży używanej.

Odzież używana z Włoch to przede wszystkim:

  • najwyższa jakość i najlepsze materiały
  • wyróżniające się metki "Made in Italy" a nie "Made in China"
  • najbardziej znani projektanci i marki na świecie
  • korzystna cena w stosunku do używanej odzieży z innych krajów
  • oryginalny NIESORT z Mediolanu i okolic zarówno D2D jak i zbiórki kontenerowe
  • odzież sortowana na miejscu we Włoszech przez sortownie z wieloletnią tradycją