hurtownia odzieży używanej Usati.pl - LOGO
hurtownia odzieży używanej Usati.pl - LOGO

Informacje o naszej hurtowni - Usati.pl

Sprzedaż detaliczną i hurtową prowadzimy w naszym magazynie głównym w Więcborku w województwie kujawsko-pomorskim (do miejscowości takich jak Bydgoszcz, Chojnice czy Piła jest kilkadziesiąt kilometrów). na powierzchni kilkuset metrów kwadratowych prowadzimy sprzedaż zarówno odzieży używanej z Włoch (sort i niesort) jak i odzieży outlet (końcówki kolekcji). Głównym celem jaki sobie stawiamy to dostarczanie ORYGINALNYCH worków z odzieżą używaną, które przyjeżdżają prosto z Włoch. Uczciwość i rzetelność w kontaktach z klientami to dla nas priorytet o czym można się przekonać analizując opinie naszych zadowolonych klientów, które zbieramy od wielu lat. Wybierając naszą firmę na swojego dostawcę mają Państwo gwarancję otrzymania odzieży najwyższej jakości, od bezpośredniego importera, za najniższą możliwą cenę.

Początek hurtowni, rok 2008

Firma Usati.pl powstała w 2008 roku jako podmiot gospodarczy zajmujący się importem i dystrybucją sortowanej odzieży używanej z Włoch. Sukcesywnie nabieraliśmy doświadczenia w branży, zdobywaliśmy nowych zaufanych dostawców we Włoszech oraz powracających zadowolonych klientów w Polsce i sukcesywnie powiększaliśmy naszą ofertę dystrybucyjną. Jak większość nowych firm swoje początki mieliśmy w przysłowiowym garażu.

Rozwój jako importer, lata 2009-2010

Już na początku roku 2009 nawiązaliśmy współpracę z pierwszymi dostawcami odzieży niesortowanej. Oferowaliśmy zarówno włoski SORT jak i włoski NIESORT jako jedna z nielicznych (a może nawet jedyna) tego typu firma w Polsce. Skupiliśmy się na dostawach bardzo dużych ilości towaru dzięki czemu mogliśmy zaoferować bardzo atrakcyjne ceny pasujące zarówno sklepikarzom jak i hurtownikom. Do dnia dzisiejszego zaopatrujemy zarówno hurtownie odzieży używanej, jak i sklepy z odzieżą używaną, które współpracują z nami od bardzo długiego czasu.

Kompleksowy import odzieży, lata 2011-2012

W roku 2011 biorąc pod uwagę coraz bardziej zmieniające się trendy w branży odzieżowej postanowiliśmy wprowadzić do oferty również markową odzież typu outlet oraz nowe kolekcje importowane bezpośredni ze słonecznej Italii. Dzięki temu na chwilę obecną nasza firma oferuje kompleksowe rozwiązania w dostawach odzieży używanej i outlet. Poprzez zawarte umowy z największymi dostawcami odzieży outlet w Europie gwarantujemy najnowsze kolekcje odzieżowe znanych marek takich jak Mexx, Zara, Bershka, Massimo Dutti, po najkorzystniejszych cenach w Polsce.

Stabilizacja na fotelu lidera w branży, lata 2013-2015

W tym okresie staliśmy się niewątpliwym liderem jeżeli chodzi o import odzieży używanej z Włoch. Nasza hurtownia miesięcznie dostarczała dziesiątki ton wysokiej jakości włoskiej odzieży używanej nie tylko do Klientów w Polsce, ale także na terenie całej Europy. Firma ostatecznie przeniosła się do nowo wyremontowanych biur i magazynów w Więcborku na ul. Gdańskiej 13c, gdzie do dzisiaj prowadzimy sprzedaż i obsługę klientów.

Powiększenie oferty, rok 2016-2017

W roku 2016 nawiązaliśmy współpracę z dostawcami odzieży outlet znanych polskich marek Top Secret i Troll, które idealnie nadają się jako uzupełnienie dla sklepów z odzieżą używaną. Dzięki importowi ogromnych ilości tej odzieży możemy na chwilę obecną zaoferować tanią odzież outlet z metkami w cenie typowego niesortu z Anglii.

Marka i Serwis Usati.pl są własnością firmy:

Vestino.pl Jakub Linda
ul. Gdańska 13c, 89-410 Więcbork
NIP: PL 5040027657, REGON: 340376472

Magazyn Główny: ul. Gdańska 13c, 89-410 Więcbork
(sugerowane wizyty po wcześniejszym kontakcie telefonicznym )

Numer rachunku bankowego:
Raiffeisen Bank
59 1750 1022 0000 0000 1330 0402