hurtownia odzieży używanej Usati.pl - LOGO
hurtownia odzieży używanej Usati.pl - LOGO

Wszystkie artykuły i poradniki

Data: 29.05.2024
Reselling ciuchów

Łowcy skarbów - Reselling sposobem na życie

W dobie rozwoju rynku e-commerce i platform takich jak Vinted, Allegro, Olx, czy eBay pojawiają się nowe sposoby na zarobek. W dzisiejszym wpisie poruszamy temat resselingu, sprawdź czym jest i jak można na tym zyskać!

Czytaj więcej
Data: 10.01.2024
Odzież sportowa z hurtowni odzieży używanej

Odzież sportowa z outletu: Jak znaleźć markowe i funkcjonalne ubrania dla aktywnych?

Współczesny rynek odzieży sportowej oferuje szeroki wybór ubrań zarówno nowych, jak i z drugiej ręki. Wybór odzieży sportowej z outletu to nie tylko oszczędność, ale również okazja do znalezienia unikalnych i funkcjonalnych elementów garderoby. W tym artykule omówimy, jak skutecznie poszukiwać markowej odzieży sportowej w outletach, zachowując równowagę między stylem, komfortem a ceną.

Czytaj więcej
Data: 14.09.2021
poradnik

Zarabianie na tanich ubraniach.

Mimo że prowadzenie sklepów second hand nie jest już tak łatwe jak kilkanaście lat temu, nadal warto postawić na ten biznes. Zobacz, co radzą właściciele hurtowni i sklepów z używaną odzieżą startującym w biznesie.

Czytaj więcej
Data: 12.04.2020
poradnik

Co należy wiedzieć o sortowanej odzieży używanej?

Planując otwarcie własnego sklepu z odzieżą używaną przychodzi czas decyzji - sort, niesort czy końcówki kolekcji? W tym artykule postaramy się opisać czym konkretnie jest sortowana odzież używana, jakie ma plusy i minusy, oraz jak prezentuje się na tle niesortu oraz outletu.

Czytaj więcej