hurtownia odzieży używanej Usati.pl - LOGO
hurtownia odzieży używanej Usati.pl - LOGO

Importer odzieży outlet. Końcówki kolekcji.

Dlaczego warto zamawiać markowe końcówki kolekcji w firmie Usati.pl?

Przede wszystkim Klient oszczędza. gdyż zamówiony w firmie Usati.pl towar, jedzie bezpośrednio z największych zagranicznych stocków na miejsce rozładunku w Polsce, bez udziału pośredników typu hurtownia. Jednorazowo można zaoszczędzić (w zależności od towaru) od 20 do 50% w porównaniu z zakupami tej samej odzieży u hurtowników.

W jaki sposób gwarantujemy tanią odzież?

Firma Usati.pl nie jest typową hurtownią odzieży OUTLET (w przypadku zagranicznych marek). Realizujemy zamówienie tylko i wyłącznie pod indywidualnego Klienta i to w ilościach hurtowych. Aby móc osiągnąć taki poziom oszczędności (i aby firma Usati.pl przyjęła zamówienie do realizacji) łączna waga zamówionego towaru musi przekraczać 1500kg. Jest to warunek konieczny, aby zamówienie zostało przyjęte do realizacji. Taki system sprzedaży gwarantuje najniższe możliwe ceny na rynku, jakie jesteśmy w stanie zaoferować, za markowy towar, z najnowszych kolekcji.

O jakim rodzaju odzieży outlet rozmawiamy?

Dzięki podpisanym kontraktom z zagranicznymi partnerami, mamy możliwość sprowadzać dla naszych Klientów najnowsze kolekcje znanych outletowych marek odzieżowych w bardzo korzystnych cenach. Decydując się na współpracę z naszą firmą, masz gwarancję, że otrzymane kolekcje będą nie starsze niż 6-12 miesięcy (chyba, że zamówienie opiewa na inny asortyment). Bardzo często zdarza się, że możesz w danym momencie zamówić kolekcje bieżące (np. jesienią zamówić najnowszego jesiennego Mexx'a).

W jaki sposób odbywa się import odzieży outlet?

Wszelkie szczegółowe informacje na ten temat dostępne są w dziale REALIZACJA ZAMÓWIEŃ OUTLET. W skrócie wygląda to tak, że Klient składa zamówienie na minimum 1500kg różnego rodzaju markowych ciuchów outletowych, a nasza firma, bezpośredno z zagranicy dostarcza je do Klienta indywidualnym transportem.

Do kogo kierujemy ofertę?

Oferta na odzież outlet, skierowana jest głównie do właścicieli przynajmniej 2-3 sklepów, bądź osób prowadzących lub zamierzających otworzyć sklep z odzieżą OUTLET o powierzchni ponad 100m2. Właściciele pojedynczych sklepików o powierzchni około 25-30m2 raczej nie skorzystają z tej oferty, gdyż tam liczy się bardzo duża różnorodność odzieży, a otrzymanie 15-20 takich samych sweterków jest mało korzystne. W oryginalnych big-bagach bezpośrednio z głównych stocków zagranicznych prawdopodobieństwo trafienia na kilkanaście takich samych koszulek w jednym 150kg big-bagu jest bardzo duże i trzeba się z tym liczyć.

W jaki sposób pakowane są końcówki kolekcji?

Ciuchy pakowane są przeważnie markami (z drobnymi wyjątkami) w duże big-bagi o wadze od 100 do 200kg każdy. Zasada jest prosta, Klient musi zamawiać całe big-bagi, tak abyśmy my jako importer nie musieli w nie ingerować. Najważniejszą kwestią dla nas jest to, aby Klient otrzymał ORYGINALNE big-bagi, bezpośrednio z zagranicy, dzięki czemu będzie miał gwarancję, że żadna hurtownia w Polsce nie wcisnęła mu gorszego towaru.

Wyjazdy indywidualne do stocków w Europie.

Osoby zainteresowane współpracą z nami, które chcą osobiście zobaczyć oferowany towar za granicą mają taką możliwość. Organizujemy wspólne (lub indywidualne) wyjazdy do naszych największych dostawców. Klient podczas takiej wizyty może dokonać bezpośredniego zakupu i obejrzeć towar przed załadunkiem. Dzięki temu, każdy ma pewność i gwarancję tego co otrzyma.