hurtownia odzieży używanej Usati.pl - LOGO
hurtownia odzieży używanej Usati.pl - LOGO

Odzież używana, Hurtownia odzieży używanej z Włoch

Odzież używana z Włoch

Jako największy w Polsce importer odzieży używanej z Włoch zaopatrujemy w najwyższej jakości towar sortowany i niesortowany zarówno sklepy jak i hurtownie odzieży używanej. Działamy w branży od 2008 roku, a odzież używana którą sprowadziliśmy do kraju przekroczyła już łączną ilość miliona kilogramów. Dzięki wieloletnim kontaktom handlowym z naszymi włoskimi partnerami oferujemy Państwu produkty z najwyższej półki jakościowej, po najniższych cenach jakie byliśmy w stanie wynegocjować. Odzież używana, którą importujemy i oferujemy do sprzedaży to przede wszystkim sort (tzw. CREAM, czyli najmodniejsza, markowa oraz nowa odziez uzywana), a także oryginalny niesort ze zbiórek D2D z Mediolanu i okolic Lombardii.

Import odzieży używanej z Włoch

Dostawy odzieży używanej realizujemy dla każdego klienta kompleksowo, niezależnie czy przedmiotem sprzedaży jest 100kg odzieży sortowanej typu CREAM, czy też cały TIR niesortu. Współpracując z naszą firmą mają Państwo gwarancję, że dostarczona odzież używana przyjechała bezpośrednio z Włoch, nie był przez nikogo przeglądana i okradana z tzw. perełek. Odzież - używana - sortowana - przyjeżdża zawsze w oryginalnych, przezroczystych workach prostu z włoskich sortowni. Niezależnie od tego czy dokonują Państwo zakupu poprzez odbiór osobisty w naszym magazynie, czy poprzez wysyłkę paczki z odzieżą używaną firmą spedycyjną - zawsze gwarantujemy oryginalny towar prosto z Włoch. W przypadku niesortu, gwarantujemy oryginalne zbiórki z północnych, najbogatszych rejonów Włoch, czyli okolic Mediolanu, Klienci, którzy zamawiają dostawy całotirowe mają zawsze możliwość nadzorowania procesu załadunku we Włoszech osobiście.

Odzież używana? - tylko z Włoch!

Jesteśmy bezpośrednim importerem odzieży używanej Włoch. Dzięki doświadczeniu w branży, kontaktom handlowym z dostawcami odzieży second hand we Włoszech, umowom partnerskim z firmami dokonującymi zbiórek niesortu w Mediolanie - jesteśmy partnerem, któremu można zaufać. Nie wierzysz? Zaufało nam wielu, a ich opinie możesz sprawdzić na stronie - REFERENCJE i OPINIE. Z racji organizacji comiesięcznych, bardzo dużych ilościowo dostaw towaru, jesteśmy w stanie zaopatrzyć wszelkiego rodzaju hurtownie używanej odzieży w duże ilości sortu i niesortu oraz sklepy sprzedające używaną odzież na terenie całej Polski i Europy. Jeżeli chcesz: wyróżnić swój sklep towarem, którego nie ma konkurencja; kupować u bezpośredniego importera i nie płacić pośrednikom; zmaksymalizować dochody osiągane w firmie - to dobrze trafiłeś. Przyjdź do nas i przekonaj się sam co hurtownia odzieży używanej Usati.pl jest w stanie Ci zaoferować.

Indywidualne podejście do każdej sprzedaży

Zadowolenie Klienta stawiamy na pierwszym miejscu. Jeżeli potrzebujesz rozwiązań niestandardowych np. specyficznej kategorii towaru używanego, którego nie mamy w podstawowym cenniku - napisz lub zadzwoń i zapytaj jakie są możliwości. W przypadku sortowanej odzieży używanej każdy nasz Klient ma możliwość spersonalizowania swojego zamówienia. Można wybrać tylko odzież damską lub tylko dziecięcą, albo np. same spodnie, bluzy, polary, kurtki, torebki itp. Jesteśmy w stanie przygotować praktycznie każde zamówienie pod Klienta. Największą popularnością w naszej firmie cieszy się niezmiennie towar o nazwie TOP TRENDY damsko-młodzieżowy CREAM (wiosna/lato lub jesień/zima). Większość klientów bardzo chwali sobie ten asortyment i wraca po niego ponownie. Odzież używana znajdująca się w workach TOP TRENDY charakteryzuje się bardzo dużym odsetkiem ubrań młodzieżowych, trendy, na czasie, które bardzo szybko i łatwo można sprzedać z zadowalającym zyskiem.

W przypadku NIESORTU procent elementów do odrzutu jest bardzo różny i zależy ściśle od tego co dany Klient chciałby wyjąć z towaru (tylko CREAM, tylko CREAM i pierwszy gatunek itp). Przeważnie odrzut kształtuje się na poziomie 20-50%. Pozostały towar nadaje się do sklepu second hand.

Współpraca z nami

Jeżeli już prowadzisz sklep z odzieżą używaną to serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą tego co oferujemy lub osobistej wizyty w naszej firmie. Na miejscu będziesz mógł zapoznać się z ciuchami jakie mamy w ofercie. Jeżeli przyjazd do naszej siedziby nie wchodzi w grę to nie ma problemu, abyśmy zrealizowali niewielkie, próbne dostawy firmą kurierską. Przekonasz się, że odzież używana z firmy Usati.pl to dobry wybór.

Dla osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki w świecie lumpeksów i ciucholandów (a obecnie raczej już butików z markową odzieżą używaną) polecamy szereg poradników i artykułów na naszej stronie internetowej. Można się dowiedzieć przede wszystkim jak założyć sklep z odzieżą używaną, jaka odzież używana jest najlepsza do sprzedaży on-line, a dla inwestorów myślących o większej skali działalności jak otworzyć hurtownię z używaną odzieżą.