hurtownia odzieży używanej Usati.pl - LOGO
hurtownia odzieży używanej Usati.pl - LOGO

Dlaczego odzież używana z Usati?

Początek hurtowni

Działamy w branży odzieży używanej od 2008 roku. Przez cały ten okres nabraliśmy bardzo dużego doświadczenia, bez którego nowe firmy, próbujące swoich sił w imporcie ponoszą bardzo duże straty już na samym początku nacinając się np. na nieuczciwych dostawców.

Słaba konkurencja

Spotkaliśmy już kilku naśladowców w Polsce, którzy próbowali stworzyć konkurencję dla naszej firmy, jednak brak znajomości języka włoskiego, brak znajomości mentalności ludzi z którymi należy współpracować powodował, że nie byli oni wstanie konkurować z firmą Usati.pl w żadnym aspekcie. Naszą pozycję na rynku osiągnęliśmy dzięki wytrwałej pracy i ciągłemu dążeniu do polepszania jakości towaru i oferowania najniższych cen. Skala na jaką działamy powoduje, że żadna konkurencja nie jest w stanie wynegocjować tak atrakcyjnych stawek jak firma Usati.pl.

Jakość odzieży używanej

Przez cały ten czas utrzymujemy bardzo dobre relacje z dostawcami, których wybraliśmy spośród kilkuset firm związanych z odzieżą używaną we Włoszech. Wielomiesięczne negocjacje odnośnie wymagań jakie powinna spełniać odzież dla naszej firmy doprowadziły do tego, że na chwilę obecną nie musimy obawiać się żadnych niespodzianek ze strony dostawców. Z częścią obecnych dostawców współpracujemy od 2008 roku, przez co dostawcy bardzo dobrze rozumieją nasze potrzeby i potrzeby rynku odzieży używanej w Polsce co do jakość i wyjątkowości sprowadzanej odzieży.

Niesortowana odzież

W przypadku odzieży niesortowanej (NIESORT) gwarantujemy zbiórki z najbogatszego rejonu Włoch, czyli Lombardii. Jest to Mediolan i jego okolice. Posiadamy umowy o współpracy z dwiema firmami zajmującymi się dostarczaniem i zbieraniem oryginalnego niesortu. Są to zarówno zbiórki z kontenerów, jak i organizowane okresowo zbiórki D2D. Gwarantuje to najwyższą jakość, spośród wszystkich "zbieraczy" używanej odzieży we Włoszech. Należy wystrzegać się niepewnych firmy, organizujących zbiórki np. w okolicach Neapolu, gdyż jakość oferowanego przez nich asortymentu jest nieporównywalnie gorsza, niż towaru z północnej części Włoch.

Gwarancja towaru

Współpracując z nami mają Państwo gwarancję, że nie znikniemy zaraz po otrzymaniu zlecenia i ewentualnej zaliczki. Mamy stałe grono zadowolonych i powracających Klientów, którzy przekonali się o jakości i wyższości włoskiej odzieży używanej nad całą europejską resztą i dokonują u nas stałych systematycznych zakupów.

Referencje klientów

Na początku roku 2011 utworzyliśmy dział REFERENCJE w którym zamieszczamy opinie naszych Klientów na temat towaru i jakości obsługi. Niech to będzie najlepszy wyznacznik dlaczego warto współpracować z firmą Usati.pl

Przekonaj się sam jaką oferujemy odzież używaną

Zweryfikować jakość naszej odzieży oraz sprawdzić, że fizycznie istniejemy mogą Państwo zawsze. Nasza siedziba mieści się w miejscowości Więcbork (kujawsko-pomorskie) gdzie co miesiąc przyjmujemy pełne tiry z odzieżą używaną. Każdy Klient, przed ewentualnym zakupem może nas odwiedzić i przekonać się o wysokiej jakości naszego towaru. Osoby mające jakieś obawy przy zakupie NIESORTU mogą umówić się na załadunek prosto z tira. Jesteśmy bardzo elastycznie w stosunku do każdego Klienta (nawet najmniejszego) i wszystkich traktujemy równo. Nie ma znaczenia czy zamawiasz kilka worków, czy kilkadziesiąt, bo w firmie Usati.pl zawsze jesteś traktowany poważnie i z należytą starannością.

Dajemy gwarancje na towar!

Jako jedna z nielicznych firm dajemy gwarancję na nasz towar. Jeżeli otrzymałbyś towar uszkodzony, niezgodny z zamówieniem możesz go bez problemu reklamować. Dzięki temu, masz pewność nawet dokonując zakupów na odległość. Duża część naszych stałych Klientów nigdy nas nie odwiedzała, a ciągle zamawia setki kilogramów odzieży używanej miesięcznie. Wszelkie kwestie związane z zamówieniami i gwarancjami opisane są w regulaminie.