hurtownia odzieży używanej Usati.pl - LOGO
hurtownia odzieży używanej Usati.pl - LOGO

Markowa Odzież Outlet - Końcówki kolekcji z całego Świata!

CENNIK markowej odzieży outlet

Witaj w naszym centrum outletowym, gdzie jakość spotyka się z korzystnymi cenami! Oferujemy Ci najlepsze, światowe marki w atrakcyjnych cenach. Nasze końcówki kolekcji to gwarancja oryginalności oraz najwyższej jakości. Szukasz odzieży do swojego sklepu z odzieżą używaną? Dobrze trafiłeś! Zakup w naszej hurtowni odzieży używanej jest nie tylko prosty, ale i opłacalny.

Towar pakowany jest markami w paczki o wadze od 10 do 30kg (w zależności od marki i kolekcji). Minimalne zamówienie to jedna paczka. Towar dostępny od ręki w naszym magazynie!

Markowa Odzież Outlet
Wszystkie ceny netto/kg w PLN.
Marka (rodzaj towaru)Cena za kg Waga paczki
Bestseller jesień/zima79,00 zł 25 kg
Bestseller wiosna/lato79,00 zł 25 kg
Bestseller Męski wiosna/lato82,00 zł 17 kg
Rinascimento149,00 zł 20 kg
Piazza Italia Męski jesień/zima43,00 zł30 kg
Cache Cache59,00 23 kg
High Italian Brand Mix125,00 zł 20 kg
Boohoo jesień/zima49,00 zł 26 kg
Venca jesień/zima47,00 zł 27 kg
C & A jesień/zima 43,00 zł 28 kg
GIFI20,00 zł 25 kg
Alcott59,00 zł 25 kg
Bonobo79,00 zł 27 kg
Candida63,00 zł 25 kg
Wit Weiden38,00 zł 30 kg
Promod wiosna/lato72,00 zł 21 kg
Morgan wiosna/lato125,00 zł 25 kg
Missguided wiosna/lato105,00 zł 10 kg
Zuiki wiosna/lato47,00 zł 27 kg
Breal wiosna/lato105,00 zł 22 kg
Quadri Foglio Dziecięcy13,00 zł 30 kg

Prezentowana oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Aby sprawdzić aktualność ceny i zgodność oferty z rzeczywistością Klient powinien skontaktować się telefonicznie lub mailowo ze sprzedawcą.

Dlaczego warto wybrać naszą hurtownię odzieży używanej?


Autentyczność - Nasza reputacja opiera się na autentyczności. Gwarantujemy, że każdy produkt pochodzi bezpośrednio od renomowanych producentów, dzięki czemu masz pewność, że Twoi klienci otrzymują tylko oryginalne produkty.
Elastyczność - Rozumiemy różnorodne potrzeby naszych klientów. Dzięki elastycznemu podejściu do zamówień, możesz dobierać różne marki i rodzaje towaru według swoich preferencji, dopasowując ofertę do swojego targetu.
Przejrzystość cenowa - Brak ukrytych kosztów, brak niespodzianek. Nasz cennik jest nie tylko konkurencyjny, ale także przejrzysty. Chcemy, abyś wiedział, za co płacisz. Tylko tak możemy długofalowo nawiązać współpracę między naszą hurtownią odzieży używanej, a Twoim sklepem z odzieżą outlet.
Wsparcie - Nasz zespół ekspertów jest dostępny, aby pomóc Ci w każdym etapie procesu zamawiania w naszej hurtowni odzieży używanej. Od wyboru produktów, poprzez proces zamówienia, aż po dostawę - jesteśmy tu dla Ciebie.
Wyróżnij się na rynku! Dzięki naszym produktom, Twoja oferta będzie się wyróżniać na tle konkurencji. Dajemy Ci dostęp do markowej odzieży, której nie znajdziesz w innych hurtowniach w tak atrakcyjnych cenach.
Nasza oferta jest stale aktualizowana, by dostarczyć Ci najświeższe trendy i najpopularniejsze marki. Dzięki temu Twoi klienci będą mogli cieszyć się nowościami na rynku odzieżowym.
Działaj teraz! Nie czekaj, aż najlepsze okazje zostaną wyprzedane. Nasza oferta jest limitowana i szybko się wyczerpuje. Jeśli pragniesz zapewnić swoim klientom dostęp do najlepszych światowych marek, działaj teraz i nawiąż z nami współpracę.

Aktualny cennik odzieży outlet, który obowiązuje w firmie Usati.pl (w wersji do wydrukowania) zawsze można pobrać klikając na jeden z poniższych odnośników:

--> Cennik odzieży outlet (.doc)

--> Cennik odzieży outlet (.pdf)