hurtownia odzieży używanej Usati.pl - LOGO
hurtownia odzieży używanej Usati.pl - LOGO

Regulamin zakupów odzieży używanej z Włoch

„Procedury Realizacji Zamówień na odzież używaną w firmie Usati.pl”

§ 1 Podstawowe dane

1. Minimalne zamówienie jakie realizujemy to 30kg (dla towarów dostępnych od ręki w magazynie) lub 200kg (dla towarów, które importujemy bezpośrednio pod Klienta z Włoch).
2. Zamówienia sprowadzane z Włoch pod Klienta dostarczane są po każdej nowej dostawie lub w innym ustalonym przez obie strony terminie.
3. Zamówienia na towar dostępny od ręki w magazynie wysyłane są w ciągu maksymalnie 48h od momentu złożenia zamówienia (za pobraniem) lub otrzymania przelewu od klienta (lub potwierdzenia przelewu).
4. Zamówienia sprowadzane bezpośrednio z Włoch przyjmowane są według poniższego klucza:

 • a) Zamówienia realizowane do końca danego miesiąca, przyjmujemy do 10 dnia tego miesiąca (PRZYKŁAD: zamówienie złożone do 10 sierpnia zrealizowane powinno być pod koniec sierpnia)
 • b) Klient już podczas wstępnego składania zamówienia informowany jest o przewidywanym terminie dostawy i możliwości realizacji zlecenia.

5. W przypadku odzieży niesortowanej minimalne zamówienie jakie realizujemy to 2000kg.
6. Odzież outlet TOP SECRET i Troll w większości przypadków dostępna jest „od ręki” w naszym magazynie.

§ 2 Sposoby przesyłania zamówień

Zamówienie w terminie opisanym w § 1 można złożyć na kilka sposobów:
1.Wysyłając wiadomość email na adres usati@usati.pl podając następujące dane:

 • Jaki asortyment ma wejść w skład zamówienia i w jakiej ilości
 • Dane do dostawy towaru lub informacja, że będzie odbiór osobisty w naszym magazynie
 • Dane do faktury VAT lub informacja, że ma być paragon (ewentualnie informacja, że dane będą dosłane)
 • Numer telefonu kontaktowego

2. Wypełniając FORMULARZ dostępny na naszej stronie - FORMULARZ ZAMÓWIEŃ
3. Dzwoniąc pod numer telefonu 698 265 154 lub 52 58 63 400 i złożyć zamówienie telefonicznie.
Preferujemy dla uniknięcia pomyłek składanie zamówień drogą mailową. Wszelkie dane związane z zamówieniem są w takich wypadkach zawsze zarchiwizowane w naszej bazie danych i łatwo do nich wrócić. Bardzo ułatwia to realizację zamówienia i kontakt z Kupującym w nagłych sytuacjach.
W przypadku chęci dokonania zamówienia po terminie opisanym w § 1 bardzo prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny celem sprawdzenia, czy jest jeszcze możliwość przyjęcia zamówienia poza terminem. Czasami zdarza się, że jesteśmy w stanie przyjąć zamówienie nawet kilka dni przed planowaną dostawą.

§ 3 Procedura przyjęcia zamówienia od Kupującego

1. Kupujący ustala ze Sprzedawcą asortyment, który ma wejść w skład jego zamówienia.

UWAGA! Sprzedający nie jest w stanie określić ostatecznej wagi zamówienia przy jego składaniu (dotyczy odzieży sortowanej), gdyż poszczególne asortymenty pakowane są w worki o różnych wagach. Podczas składania zamówienia przyjmujemy wstępnie najbardziej prawdopodobną wagę na podstawie § 12 gdzie opisaliśmy jak kształtują się ilości kilogramów w poszczególnych pozycjach asortymentowych. Ewentualne różnice (na plus lub na minus od pierwotnych założeń na fakturze proforma Klient powinien z góry uwzględnić). Przeważnie jest tak, że ilości ostateczne są zbliżone do pierwotnych założeń na fakturze proforma.

2. Kupujący przesyła swoje zamówienia jedną z preferowanych opcji opisanych w § 2.
3. Sprzedawca przesyła w ciągu 24h Kupującemu fakturę proforma drogą mailową (w formacie PDF), która uwzględnia wcześniejsze ustalenia co do asortymentu jaki ma wejść w skład realizowanego zamówienia.
4. Kupujący po otrzymaniu faktury proforma powinien sprawdzić jej zgodność ze wcześniejszymi ustaleniami.
5. Kupujący ma możliwość na tym etapie wprowadzić dowolne modyfikacje (zmniejszenie lub zwiększenie ilości zamawianego towaru itp.), które powinien przesłać do sprzedawcy w ciągu 24h.
6. Po ustaleniu ostatecznego kształtu zamówienia (lub zaakceptowaniu przez Kupującego pierwotnej wersji faktury proforma) Kupujący w ciągu 2 dni winien dokonać wpłaty zaliczki zgodnie z fakturą proforma, jednak nie później niż do ostatniego dnia w którym przyjmowane są zamówienia.
7. W przypadku nie otrzymania od Kupującego potwierdzenia dokonania wpłaty lub w przypadku braku kontaktu ze strony Kupującego, po otrzymaniu faktury proforma Sprzedawca po 2 dniach kontaktuje się z Kupującym próbując ustalić, czy zamówienie ma być dalej realizowane, czy anulowane. Brak kontaktu z Kupującym powoduje automatyczne anulowanie zamówienia.
8. Zamówienie zostaje ostatecznie przyjęte do realizacji w momencie wpłynięcia zaliczki na konto Sprzedawcy.
9. W momencie otrzymania wpłaty zaliczki Sprzedawca automatycznie przyjmuje zamówienie do realizacji. Sprzedawca kontaktuje się z Kupującym tylko w przypadku, gdyby zaliczka nie została zaksięgowana na jego rachunku bankowym.

§ 4 Sposoby płatności

1. Podstawowy sposób płatności (SORT i NIESORT): wpłata 30% zaliczki na podstawie faktury proforma przy składaniu zamówienia i płatność pozostałej kwoty przy odbiorze towaru naszemu kierowcy lub podczas odbioru osobistego.
2. Możliwy dodatkowy sposób płatności (NIESORT z dostawą firmą zewnętrzną): wpłata zaliczki 30% na podstawie faktury pro forma i dopłata pozostałej kwoty przelewem przed wysłaniem towaru do Klienta zewnętrzną firmą transportową (powoduje to ograniczenie kosztów transportu zgodnie z § 8).
3. Możliwy dodatkowy sposób płatności (SORT): wpłata 100% kwoty z góry na podstawie faktury proforma podczas składania zamówienia. Skorzystanie z tej opcji automatycznie obniża kwotę do zapłaty za towar przez Kupującego o 2% (liczone od wartości wystawionej faktury pro-forma). Każde zamówienie, które jest opłacone z góry honorowane jest 2% rabatem od całkowitej wartości wartości (nie dotyczy zamówień realizowanych od ręki w magazynie).
4. Opcja dodatkowa – dla stałych Klientów (którzy dokonali co najmniej kilku pełnych zamówień) istnieje możliwość zmniejszenia kwoty wpłacanej zaliczki do 10%.
5. Opcja dodatkowa – dla stałych Klientów (którzy dokonali co najmniej kilkunastu pełnych zamówień) istnieje możliwość wystawienia faktury VAT z odroczonym 20-dniowym terminem płatności. Opcja ta dotyczy tylko osób stale z nami współpracujących i jest niedostępna dla nowych Klientów. Odroczony termin płatności dotyczy kwot nie przekraczających 10.000zł (dziesięć tysięcy złotych) i wymaga podpisania zobowiązania do uregulowania zobowiązania.

§ 5 Proces informowania Klienta o terminie realizacji jego zamówienia

Osoby, które złożą zamówienie na odzież używaną w hurtowni Usati.pl mogą spodziewać się kompleksowego i pełnego informowania o stanie realizacji zamówienia. Przez okres od otrzymania faktury proforma i wpłaty zaliczki do momentu odbioru towaru Kupujący otrzyma 1-3 wiadomości e-mail z informacją i stanie realizacji zamówienia. Dodatkowo Kupujący na kilka dni przed planowaną dostawą jest informowany za pomocą wiadomości SMS (1-2 wiadomości) o planowanym dniu dostawy. Kupujący w każdym momencie może dodatkowo wysłać zapytanie do Sprzedawcy o wszelkie szczegóły związane z realizacją zamówienia.

§ 6 Jak wygląda proces dostawy towaru

1. Ze względu na organizowanie dostawy towaru dla wielu Klientów na jednym aucie (dotyczy głównie małych partii odzieży sortowanej), nie jest możliwe konkretne określenie godziny kiedy kierowca dojedzie z towarem (zwłaszcza w rejonach odległych od naszego magazynu np. Śląsk lub Podkarpacie). Z tego względu na kilka dni przed dostawą każdy Klient jest informowany o przewidywanej i prawdopodobnej godzinie dostawy.
2. Klient powinien być przygotowany na odbiór towaru i rozliczenie transakcji z naszym kierowcą. O terminie dostawy Klient jest informowany z odpowiednim wyprzedzeniem i otrzymuje informację jaka pozostała kwota do dopłaty za towar przy odbiorze.
3. Firma Usati.pl zawsze stara się, aby dostawa towaru była w jak najbardziej przyjaznych godzinach dla Kupującego, jednakże może zdarzyć się tak, że auto z towarem przyjedzie np. w godzinach wieczornych lub wczesno rannych ze względu na warunki atmosferyczne lub plan rozwożenia towaru.
4. Kierowca przed dowozem zawsze kontaktuje się z Klientem i informuje o której godzinie planuje przyjechać. Każdy Klient przed dostawą otrzymuje numer telefonu do kierowcy.
5. Rozliczenie z kierowcą polega na odbiorze zamówionego wcześniej towaru, podpisaniu dokumentów odbioru i opłaceniu pozostałej należności.
6. Klienci do których wysyłamy indywidualne pełne auta (towar dostarczany tylko w jedno miejsce do jednego Klienta) mogą dowolnie wybrać preferowany dzień dostawy i godzinę dostawy (zarówno naszymi autami jak i autami zewnętrznych firm transportowych).
7. W przypadku dostaw standardową firmą kurierską Klient jest informowany o dniu nadania paczki i może wystąpić do sprzedawcy z prośbą o udostępnienie numeru śledzenia przesyłki.

§ 7 Sposoby dostawy / odbioru towaru

1. Odbiór osobisty w naszym magazynie w Więcborku (SORT i NIESORT) – odbiór osobisty możliwy jest zawsze niezależnie od tego jakie zamówienie zostało złożone. Odbiór osobisty powinien być dokonany w terminie maksymalnie 14 dni od momentu dostawy towaru do naszego magazynu.
2. Dowóz naszym transportem (SORT i NIESORT) – dowóz naszym transportem każdej ilości odzieży sortowanej oraz ograniczonych ilości odzieży niesortowanej.
3. Dostawa firmą kurierską (tylko SORT) – dostawa firmą kurierską odzieży sortowanej odbywa się tylko w przypadku kiedy nie mamy możliwości dostawy naszym autem lub zamówienie jest niewielkie.
4. Dowóz zewnętrzną firmą transportową (tylko NIESORT) - dostawa zewnętrzną firmą transportową NIESORTU jest możliwa dla ograniczenia kosztów po stronie Kupującego. Szczegółowy opis znajduje się w § 8 Koszty dostawy towaru

§ 8 Koszty dostawy towaru

I. Koszty dostawy odzieży sortowanej (SORT)
1. Koszt dostawy do 200kg odzieży sortowanej wynosi 250zł netto niezależnie od tego, w jakie miejsce Polski ma zostać dostarczone zamówienie.
2. W przypadku zamówień powyżej 200kg doliczamy 1zł netto za każdy kilogram powyżej 200kg (przykładowo koszt dostawy 342kg odzieży sortowanej wyniesie 392zł netto, a koszt dostawy 470kg wyniesie 520zł netto).
3. W przypadku zamówień powyżej 500kg lub zamówień z dostawą w niedalekiej odległości od naszego magazynu (Więcbork, kujawsko-pomorskie) koszty dostawy mogą być ustalane i negocjowane indywidualnie.

Dokładna tabela kosztów dostawy firmami kurierskimi znajduje się na stronie KOSZTY DOSTAWY ODZIEŻY UŻYWANEJ i OUTLET II. Koszty dostawy odzieży niesortowanej (NIESORT)
Ze względu na objętość i wielkość realizowanych zamówień na odzież typu NIESORT istnieją dwie możliwości dostawy towaru – naszym transportem lub zewnętrzną firmą transportową:
4. Dostawa naszym transportem (obowiązuje standardowa płatność zgodnie z REGULAMINEM GŁÓWNYM czyli zaliczka 30% podczas składania zamówienia na podstawie faktury pro-forma i reszta płatna przy odbiorze towaru naszemu kierowcy):

 • 2000kg (minimalne zamówienie w naszej firmie). - 1,35zł od kilometra liczone w dwie strony od naszego magazynu do magazynu Kupującego
 • do 2800kg - 1,65zł od kilometra liczone w dwie strony od naszego magazynu do magazynu Kupującego
 • do 6000kg - 2,70zł od kilometra liczone w dwie strony od naszego magazynu do magazynu Kupującego
 • Cały TIR 17.000kg - cena ustalana indywidualnie, która zostanie wliczona w cenę towaru

5. Dostawa zewnętrzną firmą transportową (obowiązuje wpłata 100% z góry na nasze konto firmowe kwoty za zamówiony towar na podstawie faktury pro-forma przed wysłaniem auta z towarem). W tym przypadku wynajdujemy na giełdzie transportowej najtańsze auto dla Klienta, które w danym czasie chętne jest zabrać ten ładunek i go dostarczyć do Klienta. Ceny dostaw będą kształtować się mniej więcej tak:

 • do 2000kg - 1,80zł od kilometra liczone od naszego magazynu do magazynu Kupującego (w jedną stronę)
 • do 3500kg - 2,80zł od kilometra liczone od naszego magazynu do magazynu Kupującego (w jedną stronę)
 • do 6000kg - 4,50zł od kilometra liczone od naszego magazynu do magazynu Kupującego (w jedną stronę)

W przypadku, gdyby udało się nam znaleźć tańszego przewoźnika Kupujący płaci odpowiednio mniejszą sumę ostateczną za transport. Cena dostawy może być ustalona z góry (na podstawie powyższych wyliczeń w kilometrach) lub po znalezieniu najtańszego transportu Kupujący jest informowany o proponowanej stawce i po jej akceptacji płaci firmie transportowej w gotówce przy odbiorze towaru ustaloną sumę za usługę transportową.

§ 9 Ważne informacje dodatkowe dotyczące dostawy i realizacji zamówienia

1. W nieoczekiwanych sytuacjach niezależnych od Sprzedawcy (np. fatalne warunki drogowe, awaria tira wiozącego towar, protesty i blokady dróg itp.) Sprzedawca ma prawo wydłużyć maksymalny termin realizacji zamówienia (opisany w § 1) o 20 dni roboczych.
2. Gdyby termin dostawy uległ wydłużeniu poza maksymalny termin realizacji zamówienia (opisany w § 1 + 20 dni roboczych) Kupujący może zrezygnować z zamówienia bez podania przyczyny i bez żadnych konsekwencji. W przypadku chęci rezygnacji z zamówienia Sprzedawca niezwłocznie oddaje Kupującemu wpłaconą zaliczkę wraz ze wszystkimi ustawowymi odsetkami (jeżeli przysługują).
3. W przypadku zrezygnowania przez Kupującego z zamówienia w trakcie jego poprawnej realizacji Sprzedawca przyjmuje anulatę zamówienia, ale ma prawo potrącić z wpłaconej zaliczki poniesione koszty związane z realizacją zamówienia (w zależności od konkretnego zamówienia i momentu w którym zamówienie zostało anulowane może to być kilka lub kilkanaście % z wpłaconej zaliczki).
4. W przypadku nieoczekiwanego braku towaru we Włoszech Sprzedawca może zrealizować zamówienie złożone przez Kupującego w niepełnym wymiarze. W takim układzie Kupujący jest informowany z wyprzedzeniem o zaistniałej sytuacji, tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Kupujący może zgodzić się na mniejszą dostawę, domówić inny towar (jeżeli będzie taka możliwość) lub w całości zrezygnować z zamówienia bez konsekwencji (jeżeli ograniczenie ilościowe przekroczy 50% całego zamówienia). Zaliczka w przypadku całkowitej rezygnacji jest niezwłocznie zwracana Kupującemu wraz ze wszelkimi ustawowymi odsetkami (jeżeli przysługują).
5. Ewentualnym roszczeniom reklamacyjnym może podlegać tylko odzież sortowana, jeżeli ilość elementów trwale uszkodzonych przekracza ogólne założenia dla danego towaru (przeważnie nie więcej jak 1-2% całości dla towarów CREAM i 2-4% całości dla gatunku pierwszego.). Elementy uszkodzone czasami występują, jeżeli włoscy pracownicy przeoczą je podczas procesu sortowania. Odzież niesortowana ze względu na swoją specyfikę nie ma możliwości zwrotu ani reklamacji. W przypadku stwierdzenie ilości elementów uszkodzonych powyżej 1-4% (sort) należy ten fakt zgłosić w ciągu 5 dni od daty dostawy dokładnie opisując problem.
6. Sprzedawca już na początku składania zamówienia przez Kupującego może odmówić jego realizacji w części lub w całości, jeżeli wcześniej otrzymał taką ilość zamówień od innych Klientów, które wyczerpały cały dostępny towar przeznaczony na dostawę w danym miesiącu.

§ 10 Inne informacje dodatkowe

1. Minimalne zamówienie na odzież sortowaną (SORT) jakie przyjmujemy do realizacji do 200kg a na odzież niesortowaną (NIESORT) 2000kg. W szczególnych przypadkach ilości te mogą zostać wyjątkowo zmniejszone po indywidualnych ustaleniach pomiędzy Kupującym a Sprzedawcą.
2. Z uwagi na specyfikę sprzedawanego towaru i unikalność każdej rzeczy nie jesteśmy w stanie dokładnie opisać każdego worka, a zdjęcia prezentowane na naszej stronie są tylko poglądowe i mają dać Klientowi wstępne wyobrażenie o towarze i jego parametrach. Prosimy pamiętać, że w każdym worku z odzieżą używaną znajdują się zupełnie inne elementy.
3. Przesyłki kurierem wysyłane są przeważnie firmą DPD lub Pocztex. Kupujący otrzymuje na e-mail wiadomość z numerem śledzenia przesyłki w Internecie. W przypadku przesyłek kurierskich Klient zgadza się na podział worków cięższych niż 31kg na mniejsze, tak, aby możliwa była wysyłka daną firmą kurierską.
4. Składając zamówienie na odzież używaną w firmie Usati.pl Kupujący oświadcza, że zapoznał się z niniejszym regulaminem i go akceptuje.
5. Niezależnie od tego, czy Klient wybiera jako dowód zakupu Fakturę VAT, czy paragon z kasy fiskalnej traktowany jest jako podmiot gospodarczy prowadzący działalność, a nie jak osoba prywatna.
6. Wszelkie spory mogące wyniknąć na tle wykonania przedmiotu umowy rozstrzygnięte będą przez właściwy sąd dla Sprzedającego.
7. W sprawach, które nie reguluje niniejsza umowa zastosowanie mieć będą przepisy Kodeksu Cywilnego.

§ 11 CENNIK ODZIEŻY

Ceny towaru jakie aktualnie obowiązują opisane są w Integralnym Załączniku nr 1 do niniejszego Regulaminu Głównego, czyli w CENNIKU ODZIEŻY UŻYWANEJ dostępnym on-line na naszej stronie:

CENNIK ODZIEŻY UŻYWANEJ

W indywidualnych przypadkach ceny mogą być negocjowane lub odbiegać od podstawowego cennika (np. asortyment, którego nie obejmuje podstawowy cennik, promocje, wyprzedaże).

§ 12 Waga poszczególnych worków (SORT)

Mix Superior Quality CREAM - worki pakowane przeważnie po 50kg
TOP TRENDY damsko-młodzieżowy CREAM wiosna/lato - pakowane od 33 do 42kg
TOP TRENDY damsko-młodzieżowy CREAM jesień/zima - pakowane od 20 do 30kg
Extra Mix Dziecięcy wiosna/lato - worki pakowane przeważnie po 28-38kg
Extra Mix Dziecięcy jesień/zima - worki pakowane przeważnie po 20-28kg
Mix Młodzieżowy 1+++ - worki pakowane przeważnie po 50kg
Mix Damski 1+++ - worki pakowane przeważnie po 50kg

Mix Młodzieżowy wiosna/lato 1+++ - worki pakowane przeważnie po 50kg
Mix Młodzieżowy jesień/zima 1+++ - worki pakowane przeważnie po 50kg
Mix Damski wiosna/lato 1+++ - worki pakowane przeważnie po 50kg
Mix Damski jesień/zima 1+++ - worki pakowane przeważnie po 50kg
Mix Dziecięcy 1++ - worki pakowane przeważnie po 40kg
Mix Dziecięcy wiosna/lato 1++ - worki pakowane przeważnie po 40kg
Mix Dziecięcy jesień/zima 1++ - worki pakowane przeważnie po 40kg
Mix Męski 1++ - worki pakowane przeważnie po 50kg
Mix Męski wiosna/lato 1++ - worki pakowane przeważnie po 50kg
Mix Męski jesień/zima 1++ - worki pakowane przeważnie po 50kg
Mix Sportowy 1 - worki pakowane przeważnie po 40kg
Mix Jeans 1++ - worki pakowane przeważnie po 40kg
Mix Torebki 1++ - worki pakowane przeważnie po 25kg
Mix Obuwie wiosna/lato 1+++ - worki pakowane przeważnie po 20-25kg
Mix Obuwie jesień/zima 1+++ - worki pakowane przeważnie po 20-25kg
Mix kurtki wiosna-lato Extra - worki pakowane przeważnie po 35-45kg
Mix Kurtki jesień/zima Extra - worki pakowane przeważnie po 20-25kg
Mix Bluzy Extra - worki pakowane przeważnie po 25-30kg
Mix Polary Extra - worki pakowane przeważnie po 17-23kg
Mix Spodnie Jeans Męskie Extra - worki pakowane przeważnie po 30-40kg
Mix Apaszki Extra - worki pakowane przeważnie po 20-25kg
Mix Koszulki POLO Extra - worki pakowane przeważnie po 30-35kg
Mix Spodenki Lato Extra - worki pakowane przeważnie po 30-35kg
Mix Sukienki wiosna/lato Extra - worki pakowane przeważnie po 30-38kg
Mix Swetry Extra - worki pakowane przeważnie po 24-29kg
Mix Spódnice wiosna/lato Extra - worki pakowane przeważnie po 30-40kg
Mix Koszule Męskie Extra - worki pakowane przeważnie po 25-35kg
Mix Skóry 1++ - worki pakowane przeważnie po 50kg

CREAM Akcesoria Domowe - worki pakowane przeważnie po 40kg
Mix Superior Quality CREAM wiosna/lato - worki pakowane zawsze po 50kg
Mix Superior Quality CREAM jesień/zima - worki pakowane zawsze po 50kg
CREAM Obuwie - worki pakowane przeważnie po 10-20kg
CREAM Męski - worki pakowane przeważnie po 50kg
CREAM Jeans - worki pakowane przeważnie po 40kg
CREAM XXL - Duże rozmiary - worki pakowane przeważnie po 50kg
CREAM Bielizna Intimo - worki pakowane przeważnie po 15-25kg

§ 13 Przybliżony opis zawartości poszczególnych pozycji asortymentowych

Poniższy opis ma charakter wyłącznie informacyjny i może nieznacznie różnić się w poszczególnych workach. Sprzedawca nie jest w stanie w 100% opisać każdego asortymentu, gdyż zawartość poszczególnych worków zależy w głównej mierze od osób sortujących towar. Zawsze może się zdarzyć, że w asortymencie, który powinien być w całości odzieżą np. damsko-młodzieżową przez omyłkę znalazły się elementy męskie lub dziecięce.

Mix Superior Quality CREAM - CREAM całoroczny; około 80% odzież damska, 20% odzież męska + dziecięca. Symbolicznie mogą wystąpić pojedyncze elementy takie jak: torebka, pasek, buty, maskotka, bielizna, czapka; występują elementy nowe z metkami. Sporo włoskich marek.

TOP TRENDY damsko-młodzieżowy CREAM wiosna/lato - towar wiosenno-letni; 100% damsko-młodzieżowy, bez akcesoriów (Incydentalnie elementy męskie). Mniej więcej 6-8 sztuk/kg; raczej mniejsze rozmiary; mogą wystąpić elementy nowe z metkami. Według opinii Klientów, jest to towar na którym można najwięcej zarobić.

TOP TRENDY damsko-młodzieżowy CREAM jesień/zima - towar jesienno-zimowy; 100% damsko-młodzieżowy, bez akcesoriów (Incydentalnie elementy męskie. Mniej więcej 2-3 sztuki/kg; raczej mniejsze rozmiary; mogą wystąpić elementy nowe z metkami. Według opinii Klientów, jest to towar na którym można najwięcej zarobić.

Extra Mix Dziecięcy wiosna/lato - towar wiosenno-letni; dla dzieci w wieku 0-11 lat, bez akcesoriów (100% odzież). Mniej więcej 8-9 sztuk/kg; mogą wystąpić elementy nowe z metkami.

Extra Mix Dziecięcy jesień/zima - towar jesienno-zimowy; dla dzieci w wieku 0-11 lat, bez akcesoriów (100% odzież). Mniej więcej 4-5 sztuk/kg; mogą wystąpić elementy nowe z metkami.

Mix Młodzieżowy 1+++ - mix całoroczny, 100% damsko-młodzieżowy, rozmiary raczej mniejsze, towar teoretycznie bardziej "na czasie" w porównaniu z Mixem Damskim 1+++. Odzież w gatunki 1.

Mix Damski 1+++ - mix całoroczny, 100% damski, rozmiary raczej większe, towar raczej dla starszych kobiet. Odzież w gatunku 1.

Mix Młodzieżowy 1+++ wiosna/lato - mix wiosenno-letni, 100% damsko-młodzieżowy, rozmiary raczej mniejsze, towar teoretycznie bardziej "na czasie" w porównaniu z Mixem Damskim 1+++. Odzież w gatunku 1.

Mix Młodzieżowy 1+++ jesień/zima - mix jesień-zima, 100% damsko-młodzieżowy, rozmiary raczej mniejsze, towar teoretycznie bardziej "na czasie" w porównaniu z Mixem Damskim 1+++. Odzież w gatunku 1.

Mix Damski 1+++ wiosna/lato - mix wiosna/lato, 100% damski, rozmiary raczej większe, towar raczej dla starszych kobiet. Odzież w gatunku 1.

Mix Damski 1+++ jesień/zima - mix jesień/zima, 100% damski, rozmiary raczej większe, towar raczej dla starszych kobiet. Odzież w gatunku 1.

Mix Dziecięcy 1++ - mix całoroczny, 100% dziecięcy. Przeważnie odzież dla dzieci w wieku 0-11 lat. Gatunek 1.

Mix Dziecięcy 1++ wiosna/lato - mix wiosna/lato, 100% dziecięcy. Przeważnie odzież dla dzieci w wieku 0-11 lat. Około 7-8 sztuk/kg. Odzież w gatunku 1.

Mix Dziecięcy 1++ jesień/zima - mix jesień/zima, 100% dziecięcy. Przeważnie odzież dla dzieci w wieku 0-11 lat. Gatunek 1.

Mix Męski 1+++ - mix całoroczny, 100% męski; mogą symbolicznie wystąpić elementy nowe z metkami. Towar zarówno dla młodzieży jak i starszych panów. Gatunek 1.

Mix Męski 1+++ wiosna/lato - mix wiosna/lato, 100% męski; mogą symbolicznie wystąpić elementy nowe z metkami. Towar zarówno dla młodzieży jak i starszych panów. Gatunek 1.

Mix Męski 1+++ jesień/zima - mix jesień/zima, 100% męski; mogą symbolicznie wystąpić elementy nowe z metkami. Towar zarówno dla młodzieży jak i starszych panów. Gatunek 1.

Mix Sportowy 1 - mix całoroczny, zarówno damski jak i męski. Przeważają elementy polarowe (bluzy, spodnie).

Mix Jeans 1++ - spodnie jeans męskie i damskie w gatunku 1. Różne rodzaje.

Mix Torebki 1++ - Mix różnych rodzajów i modeli torebek. Gatunek 1.

Mix Obuwie wiosna/lato 1+++ - mix obuwie wiosenno-letnie. Elementy damskie (w większości) i męskie.

Mix Obuwie jesień/zima 1+++ - mix obuwie jesienno-zimowe. Elementy damskie (w większości) i męskie.

Mix kurtki wiosna-lato Extra - kurtki wiosenno-letnie, przeważają tzw. "wiatrówki". Mix damsko-męski.

Mix kurtki jesień/zima Extra - kurtki jesienno-zimowe. Damskie i męskie. Większość raczej zimowych.

Mix Bluzy Extra - Mix męskich i damskich bluz z kapturem i bez.

Mix Polary Extra - Mix samych bluz polarowych.

Mix Spodnie Jeans Męskie Extra - Tylko męskie spodnie Jeans. Gatunek 1 + CREAM.

Mix Apaszki Extra - Mix samych apaszek różnego rodzaju.

Mix Koszulki POLO Extra - Męskie i damskie koszulki POLO z krótkim rękawem. Przeważają męskie. Może się zdarzyć mix razem z koszulkami T-SHIRT.

Mix Spodenki Lato Extra - Spodenki krótkie i 3/4 na lato. Większość męskich.

Mix Sukienki wiosna/lato Extra - Mix różnego rodzaju sukienek damskich wiosenno-letnich. Zarówno dla młodzieży jak i starszych pań.

Mix Swetry Extra - Mix różnych swetrów jesienno-zimowych. Mix damsko-męski.

Mix Spódnice wiosna/lato Extra - Mix różnego rodzaju spódnic damskich wiosenno-letnich. Krótkie i długie.

Mix Koszule Męskie Extra - Mix Koszule męskie długi i krótki rękaw.

Mix Skóry 1++ - całość worka powinny stanowić rzeczy ze skóry naturalnej, głównie kurtki (damskie i męskie).

CREAM Akcesoria Domowe - Mix pościele, ręczniki, zasłony, firany itp. w jakości CREAM.

Mix Superior Quality CREAM wiosna/lato - CREAM wiosenno-letni; około 80% odzież damska, 20% odzież męska + dziecięca. Symbolicznie mogą wystąpić pojedyncze elementy takie jak: torebka, pasek, buty, maskotka, bielizna, czapka; występują elementy nowe z metkami. Sporo włoskich marek.

Mix Superior Quality CREAM jesień/zima - CREAM jesienno-zimowy; około 80% odzież damska, 20% odzież męska + dziecięca. Symbolicznie mogą wystąpić pojedyncze elementy takie jak: torebka, pasek, buty, maskotka, bielizna, czapka; występują elementy nowe z metkami. Sporo włoskich marek.

CREAM Obuwie - Mix Obuwie damskie i męskie w jakości CREAM.

CREAM Męski - Odzież w 100% męska w jakości CREAM. Mix całoroczny.

CREAM Jeans - Mix Jeans (głównie damskie) w jakości CREAM. Różne modele i rozmiary.

CREAM XXL - Duże rozmiary - Asortyment zbliżony do Superior Quality CREAM, jednak składający się z samych dużych rozmiarów. Przeważa odzież damska, ale występuje również męska.

CREAM Bielizna Intimo - Mix bielizny i rzeczy intymnych.

Aktualny REGULAMIN ZAKUPÓW, który obowiązuje w firmie Usati.pl w wersji do druku zawsze można pobrać klikając na jeden z poniższych odnośników:

REGULAMIN GŁÓWNY (.doc) - KLIKNIJ
REGULAMIN GŁÓWNY (.pdf) - KLIKNIJ